* PAŞALAR KÖYÜ WEB SAYFASI *

! PAŞALARLILARIN iNTERNETTEKi BULUŞMA NOKTASI !

Karahallı’da ”Meriç Bebe Giyim” Açıldı!

Posted by BATTAL YILMAZ 03 Nisan 2013

 İlçe Kaymakamımız Sayın Sinan Aslan’ın desteklediği, İlçemizde ilk defa “KOSGEB” tarafından “Girişimcilik Destek Programından” yararlanarak faaliyetine başlayacak olan sevgili hemşerimiz Filiz Er Şentürk’ e ait “Meriç Bebe Giyim” mağazasının açılışı yapıldı.

     03.04.2013 Çarşamba günü saat 11.00’ de İlçe Kaymakamımız Sayın Sinan Aslan ve İlçemiz Belediye Başkanı Dr. Nihat Süzek, KOSGEB yetkilisi Müge Akpınar, Daire Amirlerinin ve halkımızın katılımı ile yapıldı.

     İlçemizde ilk defa KOSGEB desteği alarak açılan “ Meriç Bebe Giyim” mağazanın açılışında, İlçe Kaymakamımız Sayın Sinan Aslan iş yerinin hayırlı olmasını diledi. Mağazayı gezen heyet satışa sunulan rafları ve giysileri çok beğendiklerini ifade ettiler. İlk alışverişi de İlçe Kaymakamımız Sayın Sinan Aslan tarafından yapıldı.

     Daha sonra mağaza doldu taştı, gelen misafirlere ikram yapıldı. Kaymakamımız Sayın Sinan Aslan vatandaşlarımızla sohbet etti. Vatandaşlara kendinden isteklerinin olup olmadığını sordu. Her zaman dert ve sorunlarınızı Kaymakamlığımıza gelerek dile getirilmesini, vatandaşlardan istedi.

Hava şartlarından dolayı yağmurlu bir havada yapılan açılışta emeği geçen, Karahallı Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza ve çalışanlarına Meriç bebe giyim adına teşekkür ederiz.

     Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenir.

     KOSGEB tarafından ilçemizde ücretsiz verilen 70 saatlik, uygulamalı girişimcilik ve KOSGEB Genç Girişimci Geliştirme Programı eğitimlerini başarı ile tamamlayan genç kadın girişimci Filiz Er Şentürk hazırladığı “ 0-16 Yaş Çocuk Giyim” projesi ile Yeni Girişimci desteği almaya hak kazandı.

     3. Bölge destek oranından faydalanacak olan “Meriç Bebe Giyim” Mağazasına Kuruluş Dönemi Makine, Teçhizat, Ofis Dananım ve Yazılımı Desteğinden geri ödemesiz yararlanacaktır.

     Genç girişimcilerimize Kaymakamlığımızca, imkânlar ölçüsünde destek verilmektedir.

KOSGEB destekli MERİÇ Bebe Giyim Açılış Adresi;

Yeni Mahalle Gelincik Sokak No:26 ( Eski Hamam Karşısı)
Karahallı /64700/UŞAK

Haber/Foto
Ahmet ER
Karahallı Kaymakamlığı
Basın,Yayın ve Halkla İlşkiler Müdürü

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: